Vaegnägijatele
Laste vaktsineerimine

Iga lapse organismi kaitseb immuunsüsteem. Meie võimuses on seda süsteemi tema eripärasid arvestades tugevamaks muuta.

Loe edasi
Täiskasvanutele

Täiskasvanu puutub iga päev kokku tuhandete haigusetekitajatega. Nende eest pakub kaitset immuunsüsteem, mis töötab pidevalt ja märkamatult. Vaktsineerimine aitab organismil ohte ära tunda ja neile vastu astuda.

Loe edasi
Tervishoiutöötajatele

Tervishoiutöötajatel on väga oluline roll vaktsineerimise elluviimisel. Neilt saadud info ja selgitused mõjutavad inimeste otsuseid ning kogutud tagasiside ja statistika aitavad suunata vaktsineerimispoliitikat.

Loe edasi
Reisivaktsineerimine ja profülaktika

Nakkushaiguste vältimiseks peaksid riskipiirkondadesse sõitjad pöörduma vähemalt 4 nädalat enne reisi algust oma perearsti poole või reisimeditsiini kabinetti tervisekontrolliks ja vajadusel ka vaktsineerimiseks.

Loe edasi

Suurem osa vaktsiinivastaseid reklaame Facebookis olid rahastatud kahe organisatsiooni poolt

17. Nov 2019

Facebook

Suurem osa Facebooki reklaamidest, mis jagasid valeinformatsiooni vaktsiinide kohta, olid rahastatud kahe USA vaktsiinivastaste grupi poolt, selgus sel nädalal avaldatud uuringus.

 

Kaks organisatsiooni The World Mercury Project, mida juhib Robert F. Kennedy Jr, Ja California organisatsioon Stop Mandatory Vaccination, ostsid 54 protsenti vaktsiinivastastest reklaamidest, vahendab Washington Post. 

 

Loe artiklit edasi Postimehest